Reiki


  
Reiki je bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest, umožňuje hlubokou relaxaci a navozuje pocit harmonie.Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. Reiki působí nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni duševní a duchovní. Reiki energii může přijímat každý a předávat ji může pouze člověk zasvěcený do určitého stupně Reiki od Reiki mistra.

   Reiki je učení práce s vesmírnou energií, jež ze své vlastní podstaty původu nemůže ublížit nebo být zneužita. Rei v překladu znamená vesmírný, životodárný a Ki znamená energii.

   Reiki je vhodnou doplňkovou terapií k lékařské péči, která v posledních letech zaznamenává velký nárůst praktikujících i oficiální nasazení např. v amerických nemocnicích. Používá ji mnoho masérů, fyzioterapeutů, zdravotních sester a lékařů.
"Nezáleží, kolik let člověk prožil, ale jakým způsobem...."
                                                                                                                                             Abraham Lincoln

Kurzy Reiki


   1. stupeň - příprava žáka na léčení přímým způsobem, obsahuje 4 zasvěcení, kurz je víkendový, sobota-neděle
cena 1.700,-

2. stupeň - nejdříve po 6 týdnech od kurzu 1, příprava žáka na léčení na dálku, čištění prostor, obsahuje 1 zasvěcení, kurz je jednodenní, obvykle sobota nebo neděle
cena 2.200,-

3. stupeň - nejdříve po 6 měsících od kurzu 2, mistrovské zasvěcení, schopnost odstranění či odklonění geopatogenních zón, práce s informací a s myšlenkou, kurz je jednodenní, obvykle sobota nebo neděle
cena 5.000,-

4. stupeň - Mistr učitel - pouze pro praktikanty Reiki, kteří chtějí metodu vyučovat a věnovat se jí.

Vyučuji metodou dr. Mikaa Usuiho, klasickým způsobem, počet studentů max. 5-6 v jednom kurzu.

Informativní konzultace před kurzem je možná.